Duck fresh discs krążki żelowe marine 12 sztuk

Wysyłka w: do 5 dni roboczych
Cena: 16,50 zł 16.50
ilość szt.
Zyskujesz 16 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

 
 
 

Duck Fresh Discs Marine Krążek Żelowy WC 12 użyć, zapas x2

Krążki Duck Fresh Discs aplikowane są bezpośrednio do wnętrza muszli toaletowej, bez konieczności ich dotykania. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych zawieszek. Utrzymują się zarówno na mokrej jak i suchej powierzchni, są łatwe w użyciu, wydajne, i zapewniają długotrwały, świeży zapach przy każdym spłukaniu.

  • 5w1
  • Zapobiega osadzaniu się kamienia.
  • Zapewnia świeżość.
  • Higieniczna aplikacja.
  • Czyści przy każdym spłukiwaniu.
  • Działa aż do 16 tygodni.

Wersja: Morski

Do stosowania z uchwytem z opakowania startowego Duck Fresh Discs. Po aplikacji żelowy krążek może być atrakcyjny dla małych dzieci. Używaj produktu w miejscu najmniej widocznym dla dzieci. Sposób użycia wewnątrz opakowania.

Składniki:

>30% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, Linalool, Coumarin ,Eugenol, (R)-p-Mentha-1,8-diene, Citral

Ostrzeżenia:

Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub z lekarzem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Dokładnie umyć ręce po użyciu.
Zwracaj uwagę na małe dzieci, kiedy są w pobliżu toalety. Używaj wyłącznie do muszli toaletowej. Przechowywać poza zasięgiem zwierząt.

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl